cropped-sigla1-acchmrr_094534-1.jpg

 

 

                                              FILIALA  BUCUREŞTI

PREȘEDINTELE CONSILIULUI  DIRECTOR, ȘI PREȘEDINTELE A.C.Ch.M.R.R., Gl. bg. (rtr.) ing. Cristian Petru GHEORGHIU

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Grad

Obs..

      1. Anorocioaei Turel Col. (r.)  
      2. Asimionesei Mihai Col. (r.)  
      3. Babiuc Victor Col. (r.)  
     4. Bălulescu Gheorghe Col. (r.) ing.  
     5. Bărbuică Constantin Col. (r.) ing.  
     6. Boboc Florian Col. (r.) ing.  
     7. Boboc Vladimir Lt.col. (r.) ing.  
     8. Bodoga Petre Col. (r.) dr. ing.  
     9. Boghian Ion M.M. pr.  
    10. Botez Vasile Col. (r.)  
    11. Brânzei Dumitru Col. (r.)  
    12. Burlacu Ghiorghi Col. (r.)  
    13. Carapancea Nicolae Col. (r.)  
   14. Călcîi Diogen Col. (r.)  
    15. Ceterchi Gheorghe Col. (r.). ing.  
    16. Cocoroveanu  Matei S.C.  
    17. Creţu Ionel Col.(r.) ing.  
    18. Daviţoiu Emilian Col.(r.) med.  
    19. Dănilă Ion Gl. Bg. (r.)  
    20. Diaconu Ştefan Col. (r.)  
    21. Diculescu Alexandru Col. (r.) ing.  
   22. Drăghici Gheorghe Slt. (r.)  
    23. Dumitrescu Dan Col. (r.)  
    24. Dumitrescu Vicenţiu Col. (r.)  
    25. Ganea Stelică Col. (r.)  
    26. Gheorghiu Cristian Gl.Bg.(r.) ing.  
    27. Guşanu Nazarie Col. (r.)  
    28. Hâncu Nelu Col. (r.)  
     29. Iancu Ştefan Gl.mr. (r.)  decedat 01.08.2019
    30. Ignat Vasile Gl.Bg. (r.)  
    31. Iliţoi  Dinu Col. (r.) ing.  
    32. Iordache Constantina Lt.col. (r.)  
    33. Iordănescu Dumitru Col. (r.)  
    34. Jumătate Lucian Col. (r.)  
    35. Lelcu Vasile Col. (r.)  
    36. Manea Nicolae Col. (r.)  
    37. Mareşi Ioan Col. (r.)  
    38. Marin Marilena s.c.  
    39. Mărunţelu Nicolae Lt.col.(r.) ing.  
    40. Mihailiuc Gheorghe Col. (r.)  
    41. Mirea Constantin Col. (r.) ing.  
    42. Mituleţu Ion Col. (r.) prof.dr.  
    43. Moinescu Emilian Constantin Col. (r.)  
    44. Moisa Constantin Col. (r.)  
    45. Moisescu Marin Col. (r.)  
    46. Munteanu Nicolae Col. (r.)  
    47. Muşat Ion Col. (r.)  
    48. Năstase Constantin Gl.Mr. (r.)  
    49. Năstase Irina Col. (r.)  
    50. Neagu Corneliu Col. (r.)  
    51. Nedelcu Valerică Col. (r.)  
    52. Nenu Maria Urmaş  decedată
    53. Nică Gheorghe Col.(r.) ing.  
    54. Nicolae Ion Col. (r.) ing.  
    55. Niculescu Ion Col. (r.) ing.  
    56. Nistor Mihai – Dumitru M.M. pr.  
    57. Nistor Viorel Lt.col.(r.)  
    58. Niţă Stere Col. (r.)
    59. Ostafe Ion Col. (r.)    decedat iunie, 2020
    60. Parasca Constantin M.M.pr.(r.)  
    61. Patraş Laurenţiu Col. (r.)  decedat 31.10.2020
    62. Păltânea Nicoliţa Col. (r.)  
    63. Popescu  Aurel Col.ing.(r.)  
    64. Popescu Eugeniu Col. (r.)  
    65. Popescu N. Ioan Col. (r.)  
    66. Popescu V. Ioan Col. (r.) ing.  decedat 2020
    67. Popovici Ion Col. (r.)  
    68. Prunache Dumitru Gl.Mr.(r.)  ing.  
    69. Roman Ioan Col. (r.) ing.  
    70. Savu Ion Col. (r.) dr.ing.  
    71. Stan Mihai Col. (r.) ing.  
    72. Stoean Olga prof.  
    73. Stoica Victor Col. (r.)  
    74. Stroe Petre Col. (r.)  
    75. Taban Nicolae Col. (r.)  
    76. Tăbăcaru Cristian Col. (r.)  
    77. Toma Ştefan Col. (r.)  
    78. Trandafir Ion Col. (r.)  
    79. Ţăpârlea Goriţă Plt. Adj.  
    80. Ţurcanu Constantin Col. (r.) ing.  
    81. Vasile Gheorghe Col. (r.)  
    82. Văleanu Corina Lt. Col. (r.)  
    83. Văleanu Mihai Col. (r.) ing.  
    84. Zamfir Alexandru Col. (r.)  
    85. Zamfirescu Gheorghe Col. (r.)  

FILIALA BUZĂU
REȘEDINTE: Col. (ret.) ing. Ioan CORNEA

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Grad

Obs.

1 COBILITA IOAN Gl.bg.  
2 OCHIANA N. EUGENIU Col.  
3 CORNEA IOAN Col  
4 ALDEA ALEXANDRU Col.  
5 LIVINT NECULAI Col.  
6 COMAN VALERIU Col.  
7 GHEORGHIU IOAN Col.  
8 CONSTANTINESCU I. NICOLAE Lt.Col  +dec.09.04.2018
9 IARU PETREA Col  
10 HANCU GHEORGHE Col  
11 DUTA  D. BENONE Lt.col  
12 BALACEANU  GH. Col.  
13 MIRESCU P. PETRE Lt.col  
14 DOBRE N. STEREA Lt.col  
15 COSTACHE ION Lt.col  
16 IVAN I. ION Maior  
17 LAZAR GICU Lt.col.  
18 PARASCA VASILE Lt.col  
19 HARSTOAGA GH. GH. Maior  
20 NAE  ST. ION Maior  
21 DIMA V. DUMITRU Maior  
22 VODARICI  ST. MARIAN Maior  
23 CAZAN VASILE Maior  
24 IONESCU C. DAN Maior  
25 VLAD N. GIGI Maior  
26 COMAN T . C-TIN Maior  
27 TOMA GH. LAURA STELUTA Cpt.  
28 ANGHEL N. C-TIN Cpt.  
29 IONESCU G.MARIN-LUCIAN Lt.maj  
30 IANCU C. NICU Mm. cls.I  
31 DINU A. CONSTANTIN Mm.pr.  
32 POPA M. ILIE MARIAN Plt.maj  
33 TABACU P. STEFAN Plt.adj. sef  
34 CRISTEA NICOLAE Plt.maj  
35 GRAMOIU C. MIHAITA Plt.adj  
36 MOROSANU R. LIVIU Plt.maj  
37 PANAITESCU MIRCEA Plt.maj  
38 SCARLAT  F. MARCEL Plt.maj  
 

FILIALA CÂMPULUNG MUȘCEL

PREȘEDINTE: Lt. col. (rtr.) Emilian Socol

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Grad

     Obs

      1. Vlădescu Ilie Col. +08.2020
      2. Aftanasă Constantin MM pr.  
     3. Bidilică Cornel M.M. Pr.  
     4. Cumpănăşoiu Nicolae Col.  
     5. Curuia Gabriel Col.  
     6. Gârtan Viorel Lt.Col.  
     7. Grigorescu Mihail Col.  
     8 Herţeg Gheorghe Col.  
     9. Iancu Aurel Col.  
     10. Ilioiu Paulin Plt.adj. şef  
     11. Ionescu Graţian Col.  
     12. Mak Adalbert Cpt.  
     13. Mihai Gheorghe Col. ing.  
     14. Mocanu Petre Plt.adj.  
     15. Morariu Constantin M.M.pr.  
     16. Muşat Vasile Slt.  
     17. Negoescu Ioan Plt.adj. şef  
     18. Penelea Benone Plt.adj.  
     19. Pleşa Dumitru Col.  +decedat 25.10 2019
     20. Popa Dumitru Col.  
     21. Popa Mircea Emil MM Cl.I  
     22. Popescu Cristinel Plt.adj. şef  
    23. Popescu Nicolae Gl.Bg.dr.ing.  
    24. Radu Ilie MM Cl.II  
     25. Rădulescu Gheorghe Col.  
     26. Răuţoiu Nicolae MM Cl.I  
     27. Socol Emilian Lt.Col.  
     28. Ştef Alexandru MM. pr.  
     29. Ungureanu Ştefan  Col.
     30. Vişoiu Moise Plt.adj.  
       

FILIALA HUȘI

PREȘEDINTE: Lt.col. (rz.) Ilie-Mugurel MIHĂLAȘ

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Grad

Obs.

1 CATA M. MARTIN Col.  
2 GHEORGHIU M. MIHAI Col.  
3 BUHUŞ C. EMIL Lt. col.  
4 ŞAPCĂ N. NICU Col. Ing.  
5 GEMAN Gh. IOAN Col.  
6 MIHALAŞ D. ILIE – MUGUREL Lt. col.  
7 BLĂNIŢĂ I. IOAN Mr.  
8 PALADE C. CORNELIU Mr.  
9 MARIN I. CRISTINEL Cpt.  
10 HUZUM C. GHEORGHE Plt. adj.şef.  
11 CODREANU S. NICU Plt. adj.şef.  
12 ROTARU T. DUMITRU Plt. adj.şef.  

FILIALA IAȘI

PREȘEDINTE: Col. (rtr.) Jica N. AIONOAIE

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Grad

Obs..

1 Olaru  Paul Col. ret.  decedat
2 Aionoaie N. Jica Col. rz.  
3 Dosoftei N.  Petrică Col. rz.  
4 Hâncu  V. Vasile Col.ret.  
5 Pricop G. Ion Col. ret.  
6 Bălan Nicu Col. ret.  
7 Coman C. Aurora Lt.col. rz.  
8 Văduva  I. Cristian Mr. rz.  
9 Clinciu G. Gheorghe Mr. rz.  
10 Plai G. Lenuţa Lt.col. rz.  
11 Toran Ioan Plt.adj. ret.  
12 Căpăţână Constantin Col. ret.  
13 Asaftei Ion-Dorin Col. ret.  decedat
14 Oghină Radu Slt. rz.  

FILIALA VASLUI

PREȘEDINTE: Col. (rtr.)  Teofil IORDACHI

Nr.

crt.

Nume şi prenume

Grad

Obs.

1 IORDACHI  TEOFIL Col.  
2 COZMA MIHAI Mr.  
3 BAICU MILUTA M.M.  
4 CILEAC ILIE Lt.col.  
5 MEHEDINT GH. Lt.col.  
6 GIURGIU ARGHIR Col.  
7 BABA SILVIU M.M.  
8 ROSU NICUSOR Cpt.  
9 FECIORU GELU M.M.  
10 CHELARU EUGEN M.M.  
11 BUHAIESCU IORGU Lt.col.  
12 GHIUR TOADER Col.  
13 COJAN MIHAI Plt.adj.  
14 BOGHIAN GH. Plt.adj.  
15 DOROFTEI GH. M.M.  
16 TINTA C-TIN. Plt.adj.  
17 NITICA C-TIN. Col.  
18 STOLERU DAMIAN Mr.  
19 GILEA GH. Mr.  
20 TUDOR C-TIN. Lt.col.  
21 BARBU DANUT Plt.adj.  
22 CHIRATCU NECULAI Plt.adj.  
23 PASAREL COSTEL Cpt.  
24 COZMA GABRIEL Mr.